| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LM238WF2-SSD1 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM238WF2-SSD1 23.8 اینچ 1920*1080 صفحه نمایش LCD
LM238WF2-SSD1 پانل LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه نمایش ال جی |
| مدل P/N | LM238WF2-SSD1 |
| اندازه قطبی | 23.8" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 92PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 527.04 ((W) × 296.46 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 535 × 313 × 13.2 (H × V × D) |
| درمان | ضد آینه |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 14 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | 18S3PWLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 2.2/2.31 کیلوگرم (نوع / حداکثر) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| LM238WF2-SSD1 23.8 اینچ 1920*1080 صفحه نمایش LCD | |
LM238WF2-SSD1 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM238WF2-SSD1 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟LM238WF2-SSD1به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM238WF2-SSD1با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM238WF2-SSD1?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها