| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LM230WU3-STC2 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM230WU3-STC2 صفحه نمایش LCD 23.0 جدید برای ال جی
LM230WU3-STC2 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | LG |
| مدل P/N | LM230WU3-STC2 |
| اندازه قطبی | 23.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1200، WUXGA 98PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 495.36 ((W) × 309.6 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 499.4 ((W) × 313.6 ((H) mm |
| اندازه طرح | 523.4 ((W) × 335.6 ((H) × 36.9 ((D) mm |
| درمان | ضد شعله (Haze 13٪) ، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 700: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 5.5/6.5 (نوع) ((Tr/Td) ، 10 (نوع) ((G تا G) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | S-IPS، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | 12 تا CCFL، 50 هزار ساعت، با اینورتر |
| ماسا | 2.79 کيلوگرم (نوعي) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | واحد لینک TMDS، 30 پینConnector |
| ولتاژ | 18.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| LM230WU3-STC2 صفحه نمایش LCD 23.0 جدید برای ال جی | |
LM230WU3-STC2 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM230WU3-STC2 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM230WU3-STC2با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: اگه به مقدار زيادي ازLM230WU3-STC2?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟LM230WU3-STC2?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM230WU3-STC2?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها