| نام تجاری: | LG |
| شماره مدل: | LM230W01-A2P3 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM230W01-A2P3 23.0 اینچ 1920*1200 ماژول پانل LCD
LM230W01-A2P3 LCD Panel مشخصات محصول:
| برند | LG |
| مدل P/N | LM230W01-A2P3 |
| اندازه قطبی | 23.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1200، WUXGA 98PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 495.36 ((W) × 309.6 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 499.4 ((W) × 313.6 ((H) mm |
| اندازه طرح | 550*W*360.5*H*25.7*D*mm |
| سطح | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 200 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 4001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | IPS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| بهترین منظره | تقارن |
| زمان پاسخ | 13/12 (نوع) ((Tr/Td) |
| رنگ های نمایش | 16.7M 67% NTSC |
| نوع لامپ | 6 تا CCFL، 30 هزار ساعت بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| وزن پنل | 5.00 کیلوگرم (حداکثر) |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | تک لینک TMDS، 35 پین |
| ولتاژ ورودی | 18.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM230W01-A2P3 23.0 اینچ 1920*1200 ماژول پانل LCD | |
LM230W01-A2P3 پانل ال سی دی![]()
LM230W01-A2P3 صفحه نمایش LCD FAQ:
سوال: اگه من دستور بدمLM230W01-A2P3nاوه، کِي کالا رو حمل ميکني؟
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول مي کنيد؟LM230W01-A2P3?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي ازLM230W01-A2P3 ?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: ميشه سفارش من رو اعلام کنيد؟LM230W01-A2P3با ارزش خیلی پایین؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM230W01-A2P3?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها