| نام تجاری: | LG LCD |
| شماره مدل: | LM170E03-TLL3 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM170E03-TLL3 17.0 اینچ صفحه نمایش LCD 1280*1024
LM170E03-TLL3 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه LCD ال جی |
| مدل P/N | LM170E03-TLL3 3 سازگار |
| اندازه قطبی | 17.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 1024، SXGA 96PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| طرح (ملی متر) | 358.5 × 296.5 × 16.5 (H × V × D) |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 800: 1 (معمول) (TM) |
| زاویه دید | 80/80/75/85 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 1.2/3.8 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | ساعت 12 |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 72% NTSC |
| نور پس زمینه | 4 تا CCFL، 50 هزار ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 1.60/1.68 کیلوگرم (نوع/حداکثر) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |
| LM170E03-TLL3 17.0 اینچ صفحه نمایش LCD 1280*1024 | |
LM170E03-TLL3 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM170E03-TLL3 تراشه های LCD تعرفه ها و هزینه ها
LM170E03-TLL3 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: چطورنظمLGLM170E03-TLL3 ?
جواب: ما T/T، وسترون یونیون، پی پال را قبول می کنیم.
سوال: چه مدت گارانتی LM170E03-TLL3?
A: 90 روز.
سوال: ميتوني براي سفارش من ارزش کمي اعلام کني؟ LM170E03-TLL3 در هنگام حمل؟
جواب: بله، لطفا ارزش مورد نظر خود را بگذارید.
س: اگه پانل ال سی دیLM170E03-TLL3من دریافت نمی تواند کار کند؟
A: LM170E03-TLL3 ما قبل از حمل و نقل آزمایش شده است.اگر این اتفاق بیفتد، لطفا تمام کابل های اتصال را دوباره بررسی کنید.اگر هنوز مشکلاتی وجود داشته باشد، ما تغییر یا بازگشت پنل را قبول می کنیم.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها