| نام تجاری: | LG LCD |
| شماره مدل: | LM170E03-TLG3 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM170E03-TLG3 17.0 اینچ 1280 * 1024 برای صفحه نمایش LCD صفحه نمایش رومیزی
LM170E03-TLG3 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه LCD ال جی |
| مدل P/N | LM170E03-TLG3 |
| اندازه قطبی | 17.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 1024، SXGA 96PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| طرح "دم" | 358.5 ((H) × 296.5 ((V) mm |
| درمان | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | ساعت 6 |
| زمان پاسخ | 1.2/3.8 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | 80/80/75/85 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 72% NTSC |
| منبع نور | CCFL (4 عدد) ، 50 هزار ساعت، راننده |
| وزن | 1.60 کیلوگرم (نوعی) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| منبع برق | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM170E03-TLG3 17.0 اینچ 1280 * 1024 برای صفحه نمایش LCD صفحه نمایش رومیزی | |
LM170E03-TLG3 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM170E03-TLG3 صفحه نمایش LCD تعرفه ها و هزینه ها:
LM170E03-TLG3 صفحه LCD سوالات عمومی:
سوال: اگه من الان سفارش بدم، چه وقت کالا ها رو ميفرستيLM170E03-TLG3 ?
A: سفارش در عرض 2-3 روز کاری پس از دریافت پرداخت شما ارسال می شود.
سوال: شما سفارش نمونه ها رو قبول میکنین؟LM170E03-TLG3?
ج: البته! سفارش نمونه خوش آمدید!
سوال: اگه به مقدار زيادي ازLM170E03-TLG3 ?
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM170E03-TLG3 ?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها