| نام تجاری: | LG LCD |
| شماره مدل: | LM170E03-TLB2 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
LM170E03-TLB2 17.0 اینچ صفحه LCD 1280*1024 صفحه نمایش LCD
LM170E03-TLB2 پانل LCD جزئیات محصول:
| برند | صفحه LCD ال جی |
| مدل P/N | LM170E03-TLB2 2 سازگار |
| اندازه قطبی | 17.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1280 ((RGB) × 1024، SXGA 96PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 337.92 ((W) × 270.336 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | 341.6 ((W) × 274.0 ((H) mm |
| اندازه طرح | 358.5 ((W) × 296.5 ((H) × 17.4 ((D) mm |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| زاویه دید | 80/80/75/85 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | ساعت 6 |
| رنگ های نمایش | 16.7M 72% NTSC |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | 1.89 کيلوگرم (نوعي) |
| سطح | ضد شعله، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 8001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 1.3/3.7 (نوع) ((Tr/Td) |
| نوع لامپ | 4 تا CCFL، 50 هزار ساعت، بدون راننده |
| صفحه لمسی | بدون |
| درخواست | مانیتور دسکتاپ |
| رابط سیگنال | LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |
| LM170E03-TLB2 17.0 اینچ صفحه LCD 1280*1024 صفحه نمایش LCD | |
LM170E03-TLB2 پنل ال سی دی ارسال و بسته بندی:![]()
LM170E03-TLB2 صفحه نمایش LCD تعرفه ها و هزینه ها:
LM170E03-TLB2 صفحه LCD سوالات عمومی:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟LM170E03-TLB2به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟LM170E03-TLB2با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنم؟LM170E03-TLB2?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها