| نام تجاری: | AUO |
| شماره مدل: | A052HAN01.0 |
| مقدار تولیدی: | 2 عدد |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| جزئیات بسته بندی: | بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی |
| شرایط پرداخت: | T/T، وسترن یونیون |
A052HAN01.0 صفحه ی LCD 5.2 اینچی برای HMD VR AR
A052HAN01.0 صفحه LCD جزئیات محصول:
| برند | AUO |
| مدل P/N | A052HAN010 |
| اندازه قطبی | 5.2 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1080 ((RGB) × 3840 769PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 35.64 ((W) × 126.72 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 44.92 ((H) × 137.32 ((V) × 3.2 ((D) mm |
| درمان | ضد انعکاس |
| روشنایی | ۴۵۰ cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 7001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | - |
| زمان پاسخ | - |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 95٪ NTSC |
| منبع نور | WLED [7S3P]، راننده W/O |
| وزن | 29.6g (نوع) |
| برای | HMD VR AR |
| نرخ فریم | - |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | MIPI (4 خط داده) ، 50 پین |
| منبع برق | 1.8/5.5/-5.5V (نوع) ((IOVDD/VSP/VSN) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 60 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -25 ~ 70 °C |
A052HAN01.0 ارسال و بسته بندی پنل:
![]()
A052HAN01.0 سوالات عمومی صفحه LCD:
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
سوال: ميشه دستور من رو اعلام کني؟A052HAN010به قیمت پایین تری در صورت حساب تجاری برای گمرک؟
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
سوال: ميتونم سفارشم رو پرداخت کنم؟A052HAN010با کارت اعتباری؟
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
سوال: چطوري ميتونم ترتيبم رو پيدا کنمA052HAN010?
A: ما شماره ردیابی را به شما می دهیم سپس می توانید سفارش خود را از وب سایت ردیابی کنید.
امتیاز کلی
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.تمام بررسی ها