NV156FHM-N42 V8.0 15.6 اینچ پانل LCD TFT 1920*1080 صفحه نمایش LCD
نام تجاری: BOE
شماره مدل: H361VL01 V1
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
نام مدل:
NV156FHM-N42 V8.0
Resolution:
1920(RGB)×1080, FHD 141PPI
Screen size:
15.6"
منطقه فعال:
344.16 (W) × 193.59 (H) میلی متر
Outline Size:
359.5(W)×223.8(H)×3.2(D) mm
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Brightness:
250 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio:
800:1 (Typ.) (TM)
Viewing Angle:
85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10)
Application:
Laptop、Industrial
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
برجسته کردن:
H361VL01 V1 پانل LCD TFT,3پانل LCD TFT 6',پانل LCD TFT 258PPI
3.6'' TFT LCD Panel
258PPI TFT LCD Panel
توضیح محصول
مشخصات محصول:
برند BOE
مدل P/N NV156FHM-N42 V80
اندازه قطبی 15.6"
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
منطقه فعال 344.16 ((W) ×193.59 ((H) mm
باز کردن بیزل -
سطح ضد شعله، پوشش سخت (3H)
روشنایی 250 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست 8001 (نوع) (TM)
زاویه دید 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10)
حالت نمایش ADS، معمولاً سیاه، قابل انتقال
بهترین منظره تقارن
زمان پاسخ 30 (نوع) ((Tr+Td)
رنگ های نمایش 262K 45٪ NTSC
نوع لامپ 10S4PWLED، 15K ساعت، با راننده LED
فرکانس 60 هرتز
صفحه لمسی بدون
سبک شکل باریک (PCBA صاف، T≤3.2mm)
درخواست لپ تاپ، صنعتي
رابط سیگنال eDP (دو خط راه) ، eDP12، HBR1 (2.7G / خط) ، 30 پین کانکتور
ولتاژ ورودی 3.3V (نوع)
محیط زیست دمای عملیاتی: 0 ~ 50 °C؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C؛ سطح ارتعاش: 2.0G (19.6 m/s2)
محصول NV156FHM-N42 V8.0 صفحه نمایش LCD:
عدم تطابق رنگ:
NV156FHM-N42 V8.0 15.6 اینچ پانل LCD TFT 1920*1080 صفحه نمایش LCD 0
پردازش سفارش و حمل و نقل:
ملاحظات حمل و نقل بین المللی:
هزینه های گمرکی:
مالیات وارداتی:
سیاست بازگشت صفحه LCD NV156FHM-N42 V8.0:
دوره بازگشت:
وضعیت کالاهای برگردانده شده:
مسئولیت برای کالاهای آسیب دیده یا گمشده:
هزینه های حمل و نقل برای بازگشت:
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%