اصلی RV201U0M-N90 20.1 اینچ صفحه LCD TFT 1600 * 1200 صفحه LCD
نام تجاری: BOE
شماره مدل: H361VL01 V5
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
Model Name:
RV201U0M-N90
Resolution:
1600(RGB)×1200, UXGA 99PPI
Screen size:
20.1"
Active Area:
408(W)×306(H) mm
Outline Dim.:
432(H)×331.5(V) ×19.7(D) mm
Pixel Format:
RGB Vertical Stripe
Treatment:
Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H)
درخشندگی:
450 cd/m² (نوع)
Contrast Ratio:
800:1 (Typ.) (TM)
برای:
صنعت
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
برجسته کردن:
3پانل LCD TFT 6 اینچی,40 پین پانل LCD TFT,H361VL01 V5
40 pins TFT LCD Panel
H361VL01 V5
توضیح محصول
RV201U0M-N90 صفحه LCD جزئیات محصول:
برند BOE
مدل P/N RV201U0M-N90
اندازه قطبی 20.1
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
باز کردن بیزل 411.0 ((W) × 309.0 ((H) mm
درمان ضد شعله (Haze 25٪) ، پوشش سخت (3H)
روشنایی ۴۵۰ cd/m2 (نوعی)
نسبت کنتراست 8001 (نوع) (TM)
جهت مشاهده تقارن
زمان پاسخ 25 (حداکثر) ((Tr+Td)
زاویه دید 85/85/85/85 (دقيقه) ((CR≥10)
حالت کار ADS، معمولاً سیاه، قابل انتقال
رنگ پشتیبانی 16.7M 72% NTSC
منبع نور WLED، 30K ساعت، بدون راننده
وزن 2.75 کيلوگرم (نوعي)
برای صنعت
نرخ فریم 60 هرتز
پنل لمسی بدون
نوع رابط LVDS (2 ch، 8-bit) ، 30 پین کانکتور
منبع برق 12.0V (نوع)
محیط زیست دمای کار: -30 ~ 80 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -55 ~ 85 °C
عدم تطابق رنگ:
اصلی RV201U0M-N90 20.1 اینچ صفحه LCD TFT 1600 * 1200 صفحه LCD 0
ارسال صفحه نمایش LCD RV201U0M-N90:
پردازش سفارش و حمل و نقل:
ملاحظات حمل و نقل بین المللی:
هزینه های گمرکی:
مالیات وارداتی:
دوره بازگشت:
وضعیت کالاهای برگردانده شده:
مسئولیت برای کالاهای آسیب دیده یا گمشده:
هزینه های حمل و نقل برای بازگشت:
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%