TCG057QVLPEANN-GN60 5.7 اینچ 320*240 صفحه نمایش LCD برای صنعتی
نام تجاری: Kyocera
شماره مدل: LQ038Q7DB03R
مقدار تولیدی: 1 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
Model Name:
TCG057QVLPEANN-GN60
Diagonal Size:
5.7"
قطعنامه:
320 (RGB) × 240، QVGA 70PPI
Active Area:
115.2(W)×86.4(H) mm
طرح کلی (میلی متر):
134.5 ((H) ×103.4 ((V) ×8.5 ((D) mm
Luminance:
400 cd/m² (Typ.)
زمان پاسخ:
10/25 (تایپ) (TR+TD)
Operating Mode:
TN, Normally White, Transmissive
Signal Type:
Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 33 pins Connector
Max. Ratings:
Operating Temp.: -20 ~ 70 °C ; Storage Temp.: -30 ~ 80 °C
قابلیت ارائه:
100000 واحد/ واحد در ماه
توضیح محصول
TCG057QVLPEANN-GN60 صفحه LCD جزئیات محصول:
برند کیوسرا
مدل P/N TCG057QVLPEANN-GN60
اندازه قطبی 5.7"
نوع پنل a-Si TFT-LCD، LCM
فرمت پیکسل نوار عمودی RGB
باز کردن بیزل 118.4 ((W) × 89.6 ((H) mm
درمان درخشش (مه 0٪)
روشنایی 400 cd/m2 (معمول)
نسبت کنتراست 5001 (نوع) (TM)
جهت مشاهده تقارن
زمان پاسخ 10/25 (نوع) ((Tr+Td)
زاویه دید -
حالت کار TN، به طور معمول سفید، قابل انتقال
رنگ پشتیبانی 262K 57% NTSC
منبع نور WLED، 50K ساعت، بدون راننده
وزن 140 گرم (نوع)
برای صنعت
نرخ فریم 60 هرتز
پنل لمسی بدون
نوع رابط RGB موازی (1 ch، 6-bit) ، 33 پین کانکتور
منبع برق 3.3V (نوع)
محیط زیست دمای کار: -20 ~ 70 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 80 °C
TCG057QVLPEANN-GN60 5.7 اینچ 320*240 صفحه نمایش LCD برای صنعتی 0
TCG057QVLPEANN-GN60 LCD Screen بازگشت و ضمانت:
صفحه نمایش LCD TCG057QVLPEANN-GN60 سوالات عمومی:
A: البته!اگر سفارش بزرگی بدهید، ما به شما تخفیف می دهیم.
A: بله!شما می توانید از کارت اعتباری خود از طریق حساب PayPal خود استفاده کنید.
جواب: بله، ميتونيم.لطفا قبل از ارسال به ما اطلاع بدين.
س: مدت گارانتی چقدر است؟
جواب: ما 90 روز گارانتی ارائه می کنیم.
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%