Hannstar HSD089IFW1-A01 8.9 Inch TFT LCD Display Screen Panel For Netbook PC
نام تجاری: HannStar
شماره مدل: HSD089IFW1-A01
مقدار تولیدی: 2 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
Model Name:
HSD089IFW1-A01
Diagonal Size:
8.9"
Resolution:
1024(RGB)×600, WSVGA 133PPI
Active Area:
195.072(W)×113.4(H) mm
Bezel Opening:
198.27(W)×116.6(H) mm
Outline Dim.:
213.36(W)×129.55(H) ×5.45(D) mm
Brightness:
180 cd/m² (Typ.)
Viewing Angle:
70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10)
Designed For:
Netbook PC / Digital Photo Frame / Portable DVD Player
Interface Type:
LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins Connector
قابلیت ارائه:
100000 واحد/واحد در ماه
برجسته کردن:
HSD089IFW1-A01,8.9 inch TFT LCD Display Screen Panel,Hannstar LCD Screen For Netbook PC
8.9 inch TFT LCD Display Screen Panel
Hannstar LCD Screen For Netbook PC
توضیح محصول
8.9 inch TFT Hannstar HSD089IFW1-A01 LCD Display Screen Panel for Netbook PC
HSD089IFW1-A01 LCD Panel Product details :
HannStar LCD Screen HSD089IFW1-A01
Panel Brand HannStar
Model P/N HSD089IFW1-A01
Diagonal Size 8.9"
Panel Type a-Si TFT-LCD, LCM
Resolution 1024(RGB)×600, WSVGA 133PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Active Area 195.072(W)×113.4(H) mm
Bezel Opening 198.27(W)×116.6(H) mm
Outline Dim. 213.36(H)×129.55(V) ×5.45(D) mm
Treatment Antiglare, Hard coating (3H)
Luminance 180 cd/m² (Typ.)
Contrast Ratio 500:1 (Typ.) (TM)
View Direction 6 o'clock
Response Time 5/20 (Typ.)(Tr/Td)
Viewing Angle 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10)
Operating Mode TN, Normally White, Transmissive
Support Color 262K
Light Source WLED , With LED Driver
Designed For Netbook PC / Digital Photo Frame / Portable DVD Player
Frame Rate 60Hz
Touch Panel Without
Interface Type LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins Connector
Power Supply 3.3V (Typ.)
Environment Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C
HSD089IFW1-A01 LCD Display Payment Information :
HSD089IFW1-A01 LCD Panel Shipping and Package :
Hannstar HSD089IFW1-A01 8.9 Inch TFT LCD Display Screen Panel For Netbook PC 0
HSD089IFW1-A01 LCD Display Shipping Information :
YONGS LCD Display Quality Assurance for HSD089IFW1-A01 :
HSD089IFW1-A01 LCD Panel FAQ :
Q: How to order HannStar HSD089IFW1-A01 ?
A: We accept T/T , PAYPAL , WESTERN UNION.
Q: When will ship my order of HSD089IFW1-A01 ?
A: The order are shipped within 1-2 working days after received the payment.
Q: Can you test 18.5 inch lcd panel HSD089IFW1-A01 before shipping ?
A: Don't Worry , Our AUO lcdHSD089IFW1-A01 was tested ok before shipping.
Q: Can you declared low value for my order lcd pane HSD089IFW1-A01 ?
A: Yes we can , but you need to leave message to us before shipping .
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%