AUO 8.0 INCH A080SN01 V5 800*600 60 pins LCD SCREEN
نام تجاری: AUO
شماره مدل: A080SN01 V5
مقدار تولیدی: 2 عدد
قیمت: قابل مذاکره
جزئیات بسته بندی: بسته بندی اصلی / جعبه بسته بندی معمولی
شرایط پرداخت: T/T، وسترن یونیون
اطلاعات دقیق
محل منبع:
چین
مدل P/N:
A080SN01 V5
اندازه مورب:
8.0 اینچ
وضوح:
800(RGB)×600، SVGA، 125PPI
منطقه ی فعال:
162 (W) × 121.5 (H) میلی متر
باز شدن قاب:
163.8 (W)×123.3 (H) میلی متر
اندازه طرح کلی:
183 (W) × 141 (H) میلی متر
وزن:
10±188 گرم
کاربرد:
دی وی دی پلیر قابل حمل
قابلیت ارائه:
100000 واحد/واحد در ماه
توضیح محصول
A080SN01 V5 Product details :
AUO LCD SCREEN A080SN01 V5
Panel Brand AUO
Panel Model A080SN01 V5
Panel Size 8.0"
Panel Type LCM, a-Si TFT-LCD
Resolution 800(RGB)×600, SVGA, 125PPI
Pixel Format RGB Vertical Stripe
Display Area 162(W)×121.5(H) mm
Bezel Opening 163.8(W)×123.3(H) mm
Outline Size 183(W)×141(H) mm
Surface Matte, Hard coating (3H)
Brightness 250 cd/m² (Typ.)
View Direction 6 o'clock
Contrast Ratio 500:1 (Typ.) (Transmission)
Viewing Angle 70/70/60/65 (Typ.) (CR≥10)
Display Mode TN, Normally White, Transmissive
Response Time 4/16 (Typ.)(Tr/Td) ms
Display Colors 262K/16.7M , 50% NTSC
Lamp Type 3S9P WLED , 10K hours, without drive
Frequency 60Hz
Panel Weight 188±10g
Designed For Portable DVD Player
Touch Panel Without
Signal Interface TTL (1 ch, 6/8-bit) + SPI , 60 pins , FPC
Input Voltage 3.3/11.68/15/-6.75V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL)
Environment Working: -10 ~ 60 °C ; Storage: -20 ~ 70 °C
A080SN01 V5 Shipment:
A080SN01 V5 Package and shipping time:
1. epacket: It usually takes 10-20 working days to receive the parcel.
2. EMS: It usually takes 7-10 business days to receive the parcel.
3. DHL: It usually takes 5-7 business days to recei ve the parcel.
4. China post: It usually takes 15-40 days, Brazil can take several days to receive the parcel.
A080SN01 V5 Guarantee and Refund:
1. All items are in good condition.
A080SN01 V5 Quality and Guarantee and customs for free:
A080SN01 V5 FAQ:
Q: How long will I receive my goods A080SN01 V5 ?
A: Generally speaking ,It will take 3-8days to your hand by DHL/FEDEX/UPS/TNT.
Q: Can you give me a discount if I need a large quantity of A080SN01 V5 ?
A: Of course!If you make a large order, we will give you a discount.
Q: Can You declare my order of A080SN01 V5 to a lower price in commercial invoice for customs ?
A: Yes , we can . pls inform us before shipping .
Q: How long is the warranty ?
A: We offer 90days warranty .
A080SN01 V5 Shipping and Package :
AUO 8.0 INCH A080SN01 V5 800*600 60 pins LCD SCREEN 0
امتیازها و بررسی‌ها
امتیاز کلی
5.0
عکس درجه بندی
در زیر توزیع تمام امتیازات است.
5 ستاره‌ها
100%
4 ستاره‌ها
0%
3 ستاره‌ها
0%
2 ستاره‌ها
0%
1 ستاره‌ها
0%