2026-04-09
| برند | سامسونگ |
| شماره قطعه مدل | LTN156HL09-901 |
| اندازه قطر | 15.6 اینچ |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD, LCM |
| رزولوشن | 1920(RGB)×1080, FHD 141PPI |
| قالب پیکسل | RGB Vertical Stripe |
| مساحت فعال | 344.16(W)×193.59(H) میلی متر |
| دهانه قاب | - |
| روشنایی | - |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (معمولی)(CR≥10) |
| بهترین دید در | تقارن |
| رنگ های نمایشگر | 262K |
| فرکانس | 60Hz |
| سبک شکل | - |
| نسبت کنتراست | 600:1 (معمولی) (TM) |
| حالت نمایش | PLS, Normally Black, Transmissive |
| زمان پاسخ | 30 (معمولی)(Tr+Td) |
| نوع لامپ | WLED, 15K ساعت |
| صفحه لمسی | بدون |
| کاربرد | لپ تاپ |
| رابط سیگنال | eDP (2 Lanes) |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (معمولی) |
| محیط | دمای عملیاتی: 0 ~ 50 درجه سانتیگراد؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 درجه سانتیگراد |