2026-04-14
| تولید کننده | سامسونگ |
| نام مدل | LTN156HL01-702 |
| اندازه صفحه نمایش | 15.6 اينچ |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 141PPI |
| طرح پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 344.16 ((W) ×193.59 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | - |
| درمان | - |
| روشنایی | - |
| نسبت کنتراست | 600: 1 (نوعی) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 30 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| جهت مشاهده | تقارن |
| حالت کار | PLS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 262K 72% NTSC |
| نور پس زمینه | WLED |
| ماسا | - |
| برای | لپ تاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (دو خط) |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |