2026-04-09
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LTN156FL03-B01 |
| اندازه قطبی | 15.6" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3840 ((RG/BW) × 2160، UHD 231PPI |
| فرمت پیکسل | قلم LCD RG/BW |
| منطقه فعال | 344.448 ((W) × 193.752 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| روشنایی | - |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| رنگ های نمایش | 16.7M |
| فرکانس | 60 هرتز |
| سبک شکل | ضخیم (PCBA مسطح، T≤3.2mm) |
| نسبت کنتراست | 5001 (نوع) (TM) |
| حالت نمایش | PLS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| زمان پاسخ | 25 (نوع) ((Tr+Td) |
| نوع لامپ | WLED، 15K ساعت، با راننده LED |
| صفحه لمسی | - |
| درخواست | لپ تاپ |
| رابط سیگنال | eDP (۴ خط) ، ۴۰ پین |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |