2026-04-09
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LTN133HL08-801 |
| اندازه قطبی | 13.3 |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 166PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 293.472 ((W) × 165.078 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| روشنایی | - |
| نسبت کنتراست | 800: 1 (معمول) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 30 (نوعی) ((Tr+Td) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | PLS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| عمق رنگ | 262K |
| نور پس زمینه | WLED، 15K ساعت، با راننده LED |
| شکل طرح | ضخیم (PCBA مسطح، T≤3.2mm) |
| برای | لپ تاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (۲ خط) |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |