2026-04-09
| برند | سامسونگ |
| شماره قطعه مدل | LTN133HL02-201 |
| اندازه مورب | 13.3 اینچ |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD, LCM |
| رزولوشن | 1920(RGB)×1080, FHD 166PPI |
| قالب پیکسل | RGB Vertical Stripe |
| ناحیه فعال | 293.472(W)×165.078(H) میلی متر |
| دهانه قاب | - |
| اندازه کلی | 317.2(W)×177.7(H) میلی متر |
| سطح | - |
| روشنایی | - |
| نسبت کنتراست | 800:1 (معمولی) (TM) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (معمولی)(CR≥10) |
| حالت نمایش | PLS, Normally Black, Transmissive |
| بهترین دید در | تقارن |
| زمان پاسخ | 30 (معمولی)(Tr+Td) |
| رنگ های نمایشگر | 262K |
| نوع لامپ | WLED, 15K ساعت, با درایور LED |
| فرکانس | 60Hz |
| صفحه لمسی | بدون |
| سبک شکل | باریک (PCBA تخت, T≤3.2mm) |
| کاربرد | لپ تاپ |
| رابط سیگنال | کانکتور eDP (2 Lanes) |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (معمولی) |
| محیط | دمای عملیاتی: 0 ~ 50 درجه سانتیگراد؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 درجه سانتیگراد |