2026-04-14
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LTN116HL02-H01 |
| اندازه مورب | 11.6 اینچ |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD, LCM |
| رزولوشن | 1920(RGB)×1080, FHD 190PPI |
| فرمت پیکسل | RGB Vertical Stripe |
| ناحیه فعال | 256.32(W)×144.18(H) میلی متر |
| دهانه قاب | - |
| ابعاد کلی | 270(W)×158.94(H)×4.7(D) میلی متر |
| روشنایی | 400 cd/m² (معمولی) |
| جهت دید | متقارن |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (معمولی)(CR≥10) |
| رنگ پشتیبانی شده | 262K 50% NTSC |
| سبک طراحی | باریک (PCB خم شده، T≤3.0mm) |
| نرخ فریم | 60Hz |
| پردازش | تابش (مه 0%) |
| نسبت کنتراست | 800:1 (معمولی) (TM) |
| زمان پاسخ | 25 (معمولی)(Tr+Td) |
| حالت عملیاتی | PLS, Normally Black, Transmissive |
| منبع نور | WLED, 15K ساعت , با درایور LED |
| طراحی شده برای | لپ تاپ، پد و تبلت |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | eDP (2 Lanes)30 پین کانکتور |
| منبع تغذیه | 3.3V (معمولی) |
| محیط | دمای عملیاتی: 0 ~ 50 درجه سانتیگراد؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 درجه سانتیگراد |