2026-04-16
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LTM340YP05 |
| اندازه قطبی | 34" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 3440 ((RGB) × 1440 109PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 799.8 ((W) × 334.8 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 3000: 1 (معمول) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | TBD ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | PVA، معمولاً سیاه، قابل انتقال |
| عمق رنگ | 16.7M 100%sRGB |
| نور پس زمینه | WLED، 30K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | TBD |
| برای | مانیتور دسکتاپ٬ بازی |
| نرخ بروزرسانی | 144 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDPConnector |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |