2026-04-10
| تولید کننده | سامسونگ |
| نام مدل | LTM270DL12 |
| اندازه صفحه نمایش | 27.0 اینچ |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 2560 ((RGB) × 1440، Quad-HD 108PPI |
| طرح پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 596.736 ((W) × 335.664 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | 608.8 ((W) ×355.13 ((H) mm |
| درمان | ضد شعله (مه 25٪) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 15 (نوع) ((G تا G) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| حالت کار | PLS، معمولا سیاه، انتقال دهنده |
| رنگ پشتیبانی | 16.7M 100% sRGB |
| منبع نور | WLED، 40K ساعت، بدون راننده |
| ماسا | 3.20 کیلوگرم (حداقل..) |
| برای | مانیتور دسکتاپ |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | LVDS (4 ch، 8-bit) ، 61 پین |
| ولتاژ | 5.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |