2026-04-16
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LSM270HP07 |
| اندازه قطبی | 27.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOB |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 81PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 597.888 ((W) × 336.312 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| شکل (ملی متر) | 608.888×348.337×1.16 (H×V×D) |
| درمان | ضد شعله (مه 25٪) |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 3000: 1 (معمول) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| پاسخ | 13/17 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| حالت کار | SPVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| ضخامت شیشه | - |
| انتقال | 4.25 درصد (معمولا) ((با قطب کش) |
| عمق رنگ | 16.7M 69% NTSC |
| نور پس زمینه | بدون B/L |
| ماسا | ۶۰۰ گرم (نوعی) |
| برای | مانیتور دسکتاپ٬ بازی |
| نرخ بروزرسانی | 144 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| لیست IC راننده | تراشه های منبع COF 6 داخلی |
| نوع سیگنال | LVDS (4 ch، 8-bit) ، کانکتور61 پین |
| ولتاژ | 12.0V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |