2026-04-10
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | LSC490FN01 |
| اندازه قطبی | 49" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، CELL، FOB |
| قطعنامه | 3840×2160 ((RGB) ، UHD 90PPI |
| فرمت پیکسل | نوار افقی RGB |
| منطقه فعال | 1073.78 ((W) ×604 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح "دم" | 1087.8 ((H) × 617.8 ((V) × 1.3 ((D) mm |
| درمان | ضد درخشش، ضد انعکاس |
| روشنایی | 0 cd/m2 |
| نسبت کنتراست | 60001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 8 (نوع) ((G تا G) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | SVA، معمولاً سیاه، قابل انتقال |
| ضخامت صفحه | 0.40+0.50 میلی متر |
| انتقال | 5.1٪ (نوع) ((با قطب کش) |
| رنگ پشتیبانی | 1.07B 68%NTSC |
| منبع نور | بدون B/L |
| وزن | 1.85 کیلوگرم (نوعی) |
| برای | تلویزیون |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | بدون |
| نوع رابط | V-به-یک 8 خط، 51 پین |
| منبع برق | 12.0V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |