2026-05-28
| برند پنل | AUO |
| مدل پانل | G156HAB021 |
| اندازه پنل | 15.6" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD, 141PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه نمایش | 344.16 ((W) ×193.59 ((H) mm |
| اندازه طرح | 361 ((W) × 227 ((H) × 8 ((D) mm |
| سطح | پوشش سخت (5H) |
| روشنایی | 400 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 8001 (نوع) (TM) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| زمان پاسخ | 25 (نوع) ((Tr+Td) |
| رنگ های نمایش | 16.2M |
| نوع لامپ | WLED، 50K ساعت، با راننده LED |
| فرکانس | 60 هرتز |
| رابط سیگنال | eDP (دو خط) ، eDP1.2 ، 40 پین |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |