2026-05-25
| برند | AUO |
| مدل P/N | G140HAB011 |
| اندازه قطبی | 14.0" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 157PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 309.14 ((W) × 173.89 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| روشنایی | 300 cd/m2 (معمول) |
| نسبت کنتراست | 8001 (نوع) (TM) |
| جهت مشاهده | تقارن |
| زمان پاسخ | 15/10 (نوع) ((Tr/Td) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| رنگ پشتیبانی | 16.2M |
| منبع نور | WLED، 30K ساعت، با راننده LED |
| وزن | - |
| برای | صنعت |
| نرخ فریم | 60 هرتز |
| پنل لمسی | تماس با تلفن همراه |
| نوع رابط | eDP (دو خط راه) ، eDP12 |
| منبع برق | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای کار: 0 ~ 50 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C |