2026-05-28
| برند پنل | AUO |
| مدل پانل | G080UAN021 |
| اندازه پنل | 8.0" |
| نوع پنل | LCM، a-Si TFT-LCD |
| قطعنامه | 1200 ((RGB) × 1920 (WUXGA) 283PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه نمایش | 107.64 × 172.224 (H × V) میلی متر |
| اندازه طرح | 114.6 × 184.125 × 3.95 (H×V×D) میلی متر |
| درمان | درخشش (مه 0٪) |
| روشنایی | 390 cd/m2 (نوعی) |
| نسبت کنتراست | 1000: 1 (Typ.) (transmission) |
| زاویه دید | 89/89/89/89 (نوع) ((CR≥10) |
| حالت نمایش | AHVA، به طور معمول نمایش سیاه، انتقال |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| زمان پاسخ | 25 (نوع) ((Tr+Tf) ms |
| رنگ های نمایش | 16.7M، 60٪ NTSC |
| نوع لامپ | 8S4P WLED، 15K ساعت، بدون راننده |
| فرکانس | 60 هرتز |
| صفحه لمسی | بدون |
| برای | صنعت |
| رابط سیگنال | MIPI (4 خط داده) ، کانکتور، 51 پین |
| ولتاژ ورودی | 3.3V (نوع) |
| محیط زیست | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |