2026-05-28
| تولید کننده | AUO |
| نام مدل | C070VAN02.0 |
| اندازه قطر | 7.۰ اینچ |
| نوع صفحه نمایش | a-Si TFT-LCD، ماژول LCD |
| قطعنامه | 800×480 ((RGB) ، WVGA، 133PPI |
| ترتیب پیکسل | نوار عمودی RGB |
| اندازه صفحه نمایش | 152.4 ((W) × 91.44 ((H) mm |
| ابعاد فیزیکی | 167.3 ((W) × 109.2 ((H) mm |
| درمان سطح | مات |
| روشنایی نمایش داده شود | 1000 cd/m2 (معمول) |
| کنتراست | 10001 (نوع) (TM) |
| حالت نوری | AMVA، به طور معمول نمایش سیاه، انتقال |
| زاویه دید | 80/80/80/80 (نوع) ((CR≥100) |
| پاسخ دادن | 9/11 (نوع) ((Tr/Td) ms |
| نوع روشنایی پس زمینه | WLED، 20K ساعت، بدون راننده |
| نرخ تجدید | 60 هرتز |
| نوع رابط | RGB موازی (1 ch، 6/8-bit) + SPI، 50 پین، FPC |
| ولتاژ تغذیه | 3.3/13/20/-8V (نوع) ((VDD/AVDD/VGH/VGL) |
| محیط کاربرد | کار: -30 ~ 85 °C؛ ذخیره سازی: -40 ~ 95 °C؛ مقاومت لرزش: 2.9G (28.4 m/s2) |