2026-05-23
| برند | AUO |
| مدل P/N | B116HAN052 |
| اندازه قطبی | 11.6" |
| نوع پنل | a-Si TFT-LCD، LCM |
| قطعنامه | 1920 ((RGB) × 1080, FHD 190PPI |
| فرمت پیکسل | نوار عمودی RGB |
| منطقه فعال | 256.32 ((W) × 144.18 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| طرح (ملی متر) | 268 ((W) × 168 ((H) × 3 ((D) |
| روشنایی | 300 (معمول) ((cd/m2) |
| زاویه دید | 85/85/85/85 (نوع) ((CR≥10) |
| چشم انداز خوب در | تقارن |
| عمق رنگ | 16.7M 52% NTSC |
| شکل طرح | ضخیم (PCBA مسطح، T≤3.2mm) |
| نرخ بروزرسانی | 60 هرتز |
| درمان | درخشش (Haze 0٪) ، پوشش سخت (3H) |
| نسبت کنتراست | 800: 1 (معمول) (TM) |
| حالت کار | AHVA، معمولا سیاه، قابل انتقال |
| پاسخ | 25 (Typ.) ((Tr+Td) ، 3 (Typ.) ((G تا G) ms |
| نور پس زمینه | WLED، 15K ساعت |
| برای | لپ تاپ |
| صفحه لمسی | بدون |
| نوع سیگنال | eDP (دو خط راه) ، eDP12، 30 پین کانکتور |
| ولتاژ | 3.3V (نوع) |
| حداکثر رتبه بندی | دمای ذخیره سازی: -20 ~ 60 °C دمای کار: 0 ~ 50 °C |