2026-04-14
| برند | سامسونگ |
| مدل P/N | AMS549JG11-0 |
| اندازه قطبی | 5.5" |
| نوع پنل | AM-OLED، مونتاژ |
| قطعنامه | 1440 ((RG/BG) × 2560, Quad-HD 436PPI |
| فرمت پیکسل | قلم RG/BG |
| منطقه فعال | 68.4 ((W) × 121.6 ((H) mm |
| باز کردن بیزل | - |
| اندازه طرح | 72.45 ((W) ×146.96 ((H) mm |
| روشنایی | ۳۵۰ cd/m2 (معمول) |
| زاویه دید | 88/88/88/88 (نوع) ((CR≥10) |
| بهترین منظره | تقارن |
| رنگ های نمایش | 16.7M 103%NTSC |
| فرکانس | 60 هرتز |
| وزن | - |
| سطح | - |
| نسبت کنتراست | 60000١ (دقيقه) (TM) |
| حالت نمایش | - |
| زمان پاسخ | - |
| نوع لامپ | خود |
| صفحه لمسی | PCAP، I2C |
| درخواست | |
| رابط سیگنال | MIPI (2 ch، 4 خط داده) ، 60 پینConnector |
| ولتاژ ورودی | 1.8/3.0/3.7/7.3V (نوع) ((VDD3/VCI/VBAT/VLIN) |
| محیط زیست | دمای کار: -20 ~ 60 °C ؛ دمای ذخیره سازی: -30 ~ 70 °C |